اجاره ماشین در فرودگاه و بررسی شرایط آن

مسافران زیادی از کشورهای مختلف به کشور ایران می آیند و یا بالعکس. مقصود هر فرد برای سفر متفاوت است. از دلایل عمده سفر خارجی ها به ایران گردشگری و سفر به شهرهای مختلف به ایران و همچنین انجام معاملات کاری است. به هر حال فردی که به کشور دیگری سفر می کند باید چند روز در ان شهر اقامت گزیند. قطعا تا کنون چند بار این داستان را شنیده اید یا دیده اید که خارجی ها هزینه تاکسی سواری از فرودگاه تا مقصد مورد نظر را با قیمت بسیار بالاتری نسبت به لیست قیمت اصلی پرداخت کرده اند؟ دلیل این امر کاملاً ساده است. خارجی ها مسیرها را نمی شناسند و نمی توانند به طور واقع بینانه فاصله نقطه A تا نقطه B را در شهری که برای اولین بار در آنجا هستند تخمین بزنند. هر کسی که تا به حال این نوع تجربه را داشته است به شما خواهد گفت که اجاره ماشین راه حل مناسبی است زیرا می توانید از همان ابتدای سفر خود از ماشین استفاده کنید. اجاره ماشین در فرودگاه مزایای خود را دارد و توجه شما را به چند مزیت اجاره خودرو فرودگاهی جلب می کنیم.

اجاره ماشین در فرودگاه و شرایط آن
 1. اجاره ماشین در فرودگاه به شما آزادی می دهد!

اجاره ماشین در فرودگاه به شما این آزادی را می دهد که اگر برای گردشگری یا حتی زیارت سفر کرده اید، بتوانید از تمام مناطق شهر جدید دیدن نمایید؛  حتی همه مکان ‌هایی که در صورت سفر با وسایل حمل ‌و نقل عمومی یا تاکسی به راحتی در دسترس نیستند. مزیت اجاره ماشین در فرودگاه نسبت به تاکسی سرویس نیز در نبود انتظار است. یعنی این اتفاق می‌افتد که شما مدت زیادی منتظر تاکسی هستید یا نمی توانید یک خط تاکسی دریافت کنید و حتی گاهی اوقات وسیله نقلیه به آدرس دیگری می رود، زیرا چندین مکان با نام مشابه وجود دارد. مسئل دیگری که می تواند برای شما یک مشکل باشد، سوء تفاهم در ارتباطات است، به خصوص اگر به زبان مادری آن کشور خارجی صحبت نکنید. از جمله مناطقی که در آنجا خدمات ارائه می‌دهیم اجاره خودرو در رشت است؛ اگر مسافر این شهر هستید با ما در تماس باشد.

 1. اجاره ماشین در فرودگاه آسان است

با اجاره وسیله نقلیه تعداد زیادی از مشکلات ذکر شده از بین می رود. اگر چند روز قبل از رسیدن وسیله نقلیه مورد نظر را رزرو کنید؛ وسیله نقلیه آماده در فرودگاه منتظر شماست. می توانید با پر کردن فرم موجود در وب سایت رسمی یا تماس با مجموعه رایکا رنت، برای اجاره خودرو اقدام کنید.

 1. جهت اجاره خودرو در فرودگاه حق انتخاب بیشتری دارید

مجموعه های اجاره ماشین، انواع مدل ‌های خودرو دارند، بنابراین شما به راحتی می ‌توانید بهترین مدل را انتخاب نمایید. مزیت اجاره ماشین این است که می توانید وسیله نقلیه مناسبی را برای هر موقعیت و هدفی کرایه کنید. مزیت بزرگ رانندگی با یک ماشین کرایه ای به جای ماشین شما این است که می توانید وسیله نقلیه جدیدتری را اجاره کنید که عملکرد بهتری دارد. اگر در حال حاضر با خودرویی رانندگی می کنید که قدیمی شده یا مصرف سوخت بالایی دارد، اجاره ماشین در فرودگاه به شما امکان این را می دهد که در سفرهای طولانی صرفه جویی زیادی داشته باشید. با این حال، مشتریانی نیز وجود دارند که مدل خودروهای قدیمی را ترجیح می دهند. انتخاب با شماست.

 1. صرفه جویی در پول با اجاره خودرو در فرودگاه

به دلیل رقابت شدید در بازار اجاره خودرو، آژانس‌ ها مزایای بیشتری را به مشتریان خود ارائه می ‌دهند و طیف گسترده ‌ای از مدل ‌های خودرو، از خودروهای کوچک شهری گرفته تا خودروهای لوکس مانند اجاره لیموزین را در اختیار شما می گذارند. اجاره ماشین مخصوصاً در سفرهای گروهی بسیار کاربردی است. در حالی که مسافران انفرادی عموماً از حمل و نقل عمومی استفاده می کنند، خانواده ها و گروه ها در صورت استفاده از خدمات تاکسی یا خدمات حمل و نقل عمومی، هزینه های بالایی را متحمل می شوند. بنابراین در سفرهای گروهی، اجاره خودرو مقرون به صرفه ترین انتخاب است. علاوه بر این، سفر با کودکان کوچک در وسایل نقلیه عمومی می تواند بسیار خسته کننده و استرس زا باشد.

 1. گشت آسان در مقاصد مورد نظر بعد از اجاره ماشین در فرودگاه

اجاره ماشین در فرودگاه آزادی کامل را برای شما به ارمغان می آورد. با یک ماشین کرایه ای آزادی کامل و زمان بیشتری برای گردش و لذت از سفر زیارتی، سیاحتی یا کاری خود خواهید داشت. چه به تنهایی و چه با خانواده خود به سفر بروید، زمان محدودی برای گشت و گذار در تمام مناظر و سایر فعالیت های برنامه ریزی شده خواهید داشت. به لطف آژانس‌ های کرایه خودرو مانند رایکا رنت که اجاره خودروی مقرون به صرفه را ارائه می‌ دهند، می‌ توانید از زمان سفر خود به بهترین شکل استفاده کرده و از تمام مکان‌ هایی که مورد علاقه شما هستند، دیدن نمایید. همچنین جدا از خدمات داخل فرودگاه، در شهرهای شمالی کشور از خدمات رایکارنت بهره‌مند شوید. جهت اجاره ماشین در مازندران با ما در تماس باشید.

البته لازم به ذکر است که نحوه اجاره ماشین سالم از یک شرکت معتبر نیز بسیار حائز اهمیت می باشد. شرکت رایکا رنت خدمات گسترده ای را با شرایط آسان برای مسافران عزیز فراهم آورده است. در ادامه در خصوص اجاره ماشین در فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام و همچنین شرایط شرایط آن صحبت خواهیم کرد.

اجاره ماشین در فرودگاه مهرآباد

اگرچه بسیاری از گردشگران و مسافران خارجی و داخلی هنوز ترجیح می دهند هنگام سفر به مقصد مورد نظر خود از خدمات حمل و نقل عمومی استفاده کنند. اما اجاره ماشین در حالی که هنوز در فرودگاه مهرآباد هستند محبوبیت زیادی پیدا کرده است. دلایل متعددی برای این امر وجود دارد. اول از همه، این نوع اجاره مزایای زیادی را به شما ارائه می دهد که به سادگی با سایر روش های حمل و نقل در دسترس نیستند. شرکت رایکا رنت با استقرار در فرودگاه مهرآباد در راستای جلب رضایت مشتریان طیف وسیعی از خودروها را در کلاس اقتصادی تا لوکس، خدمات اجاره خودرو با راننده یا بدون راننده و همچنین ترانسفر به مشتریان گرامی ‌عرضه می کند.

امکان استفاده از خودروهای اجاره ‌ای در فرودگاه مهرآباد یک حسن به حساب می ‌آید که برخی از شرکت ‌هایرنت خودرو از آن بهره‌ مند نیستند و مجوز و امکانات اجاره ماشین در فرودگاه را ندارند. اما شرکت رایکا رنت، به دلیل فعالیت بسیار زیاد در این زمینه و داشتن سابقه درخشان در این زمینه، این امتیاز را به دست آورده است.

شرایط اجاره ماشین در فرودگاه مهرآباد

 • اجاره کننده ای که برای اجاره ماشین در فرودگاه مهراباد بدون راننده اقدام می نماید، باید حداقل بیست سال سن داشته باشد‌.
 • داشتن گواهینامه رانندگی معتبر با حداقل شش ماه اعتبار یکی از مدارک بسیار مهم و الزامی برای اجاره ماشین است. در واقع به شخصی که تمام مدارک مورد نیاز را به غیر از گواهینامه داشته باشد، ماشینی اجاره داده نمی شود.
 • برای اجاره خودرو بدون راننده، لازم است که مسافران گواهینامه بین المللی داشته باشند. در صورتی که خودرو را با راننده اجاره کنید به این گواهینامه نیازی نخواهید داشت.
 • اجاره ماشین به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه می باشد. حداقل زمان برای اجاره ماشین خارجی 3 روز و برای خودروی ایرانی 10 روز است.
 • کارت ملی یا شناسنامه از مدارک شناسایی مورد نیاز است.
 • ارائه سند ملکی یا اجاره نامه، ارائه سفته یا چک بانکی به میزان بیست درصد از قیمت روز ماشین کرایه ای، ودیعه نقدی و مبلغ اجاره خودرو بر اساس تعداد روزهای اجاره ماشین در فرودگاه مهرآباد از شرایط اجاره ماشین به شمار می رود.
 • لازم به ذکر است که در صورت بروز هر گونه خسارت و یا تصادف در هر نقطه که باشید همکاران ما در بخش تعمیرات و نگهداری از شما پشتیبانی می کنند.
 • اگر خودرو را بدون راننده اجاره کنید، تمامی جرائم راهنمایی و رانندگی از ودیعه شما کسر می گردد.

 لازم است که چند روز قبل از اجاره ماشین در فرودگاه مهرآباد برای اجاره اقدام نمایید و پس از ارائه مدارک مورد نیاز که توسط همکاران ما به شما اعلام شده، خودرو شما رزرو و می توانید آن را در محل مورد نظر دریافت کنید. رایکا رنت به ‌صورت ۲۴ ساعته و با هدف پاسخگویی سریع خدمات گسترده ای را به مسافران ارائه می دهد.

شرایط اجاره ماشین در فرودگاه مهراباد تهران - رایکارنت

اجاره ماشین در فرودگاه امام خمینی

از مزایای اجاره ماشین در فرودگاه امام این است هنگامی که به فرودگاه می رسید، برای رسیدن به هتل یا مقصد مورد نظر خود، مجبور نیستید تاکسی را دنبال کنید. از طرف دیگر، لازم نیست نگران هدر دادن بیشتر بودجه سفر خود به رانندگان تاکسی باشید که احتمالاً شما را در مسیرهای طولانی‌تری بدون اینکه خودتان بدانید، می برند. البته بحث راحتی هم هست. اجاره ماشین در فرودگاه امام به شما آزادی و راحتی زیادی در سفر می دهد. می‌توانید با سرعتی که می ‌خواهید از مقاصد مورد نظر خود بازدید کنید، هر زمان که خواستید توقف کنید و استراحت کنید.

همچنین به مکان‌ هایی دسترسی خواهید داشت که دسترسی به آن ‌ها با وسایل نقلیه عمومی دشوار یا حتی غیرممکن است. این ها تنها برخی از بزرگترین مزایایی است که اجاره ماشین در سفر می تواند داشته باشد.

اجاره ماشین در فرودگاه امام خمینی - رایکا رنت

شرایط اجاره ماشین در فرودگاه امام

 • اجاره ماشین در فرودگاه امام با راننده یا بدون راننده امکان پذیر است. مسافران خارجی بهتر است از خدمات اجاره ماشین با راننده استفاده نمایند. زیرا پیدا کردن محل مورد نظر برای آن ها دشوار بوده و از سمت دیگر باید گواهینامه بین المللی داشته باشند.
 • برای اجاره ماشین در فرودگاه امام، علاوه بر ارائه مدارک شناسایی (کارت ملی و یا پاسپورت شخص اجاره کننده)، متقاضیان باید دارای گواهینامه معتبر (حداقل 6 ماه اعتبار) هم باشند و آن را به مجموعه رایکا رنت ارائه دهند.
 • برای اجاره ماشین در فرودگاه امام باید یک فقره چک و یا سفته به ارزش کل خودرو به صورت ودیعه به کارشناسان مربوطه ارائه شود.
 • اجاره ماشین به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه می باشد. حداقل زمان برای اجاره ماشین ایرانی 10 روز و برای خودروی خارجی 3 روز است.
 • در صورت بروز هر گونه خسارت و تصادف در هر کجا که باشید، همکاران در بخش تعمیرات و نگهداری از شما پشتیبانی می نمایند.
 • اگر خودرو را بدون راننده اجاره کنید، تمامی خسارت ناشی از جرائم راهنمایی و رانندگی از ودیعه شما کسر می شود.
 • تمامی خودروهای تحت نظر مجموعه رایکا رنت، بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث داشته و در صورتی بروز هر اتفاق و یا حادثه ناگوار، شرکت بیمه خسارات آن را پرداخت می نماید.
شرایط اجاره ماشین در فرودگاه امام خکینی - رایکارنت

اجاره ماشین در فرودگاه با راننده

کرایه خودرو با راننده مزیت های بسیاری برای این دسته از افراد دارد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

اجاره ماشین در فرودگاه بدون راننده​

عده ای از افراد هستند که خودرو بدون راننده را ترجیح می دهند. این عده از افراد باید توجه داشته باشند که برای رانندگی در ایران به گواهینامه بین المللی نیاز دارند. از طرفی برای پیدا کردن مسیرهای مختلف خود باید از مسیر یاب استفاده کنند و هیچ راهنمایی برای آن ها وجود ندارد.

با استفاده از خدمات این مجموعه رایکا رنت، می‌توانید بهترین خودروهای موجود را با بهترین و مناسب ترین قیمت ‌ها اجاره کرده و از خدمات بی نظیر ما بهره ‌مند گردید. شما مسافران گرامی اگر گواهینامه ندارید و یا به هر دلیلی مایل نیستید که خودتان رانندگی کنید، می‌توانید خودور را با راننده اجاره نمایید. اجاره ماشین در فرودگاه از رایکا رنت بسیار آسان بوده به این صورت که، متقاضیان می‌ توانند وارد صفحه اصلی ‌سایت شده و خودرو مد نظر خود و قیمت اجاره آن را مشاهده کنند. پس از انتخاب خودرو مناسب، با کارشناسان ما تماس گرفته و مراحل رزرو ماشین را انجام دهید.