قم یکی از شهرهای زیارتی ایران است. مردم ایران به دلیل ارادتی که به معصومین دارند سالانه به دفعات زیادی به شهرهای زیارتی سفر می کنند.

با وجود اینکه قم یکی از شهرهای کوچک ایران است اما میزان رفت و آمد مردم به آن بسیار زیاد است.

شرکت رایکارنت به دلیل تردد زیاد مردم به شهر قم یکی از نمایندگی ها خود را در این شهر افتتاح کرده است تا با خدمات دهی به زائران شرایط مناسبی را برای آن ها فراهم کند.

اگر شما برای رفت و آمد به این شهر زیبا اتومبیل شخصی ندارید دیگر نگران نباشید زیرا با اجاره ماشین در قم به راحتی می توانید به زیارت حرم حضرت معمومه بروید.

باید بدانید که با کرایه ماشین از رایکارنت دیگر نگران هزینه های سرسام آور تاکسی ها و یا خرابی اتومبیل شخصی خود نیستید.

در این مقاله قصد داریم از مزایای اجاره خودرو در قم برای شما خوانندگان عزیز بنویسم پس حتما با ادامه مقاله همراه باشید.

 

اجاره ماشین در قم

 

مزایای اجاره ماشین در قم

سفری راحت و بی دردسر

اگر در یکی از شهرهای نزدیک قم زندگی می کنید و به زودی قصد دارید برای زیارت حرم حضرت معمومه به این شهر سفر کنید از خدمات رایکارنت غافل نشوید. شما به راحتی می توانید با اجاره خودرو از این شرکت معتبر، سفری راحت و بدون دردسر داشته باشید.

با رنت اتومبیل از رایکارنت دیگر نگران هزینه تاکسی ها یا خرابی اتومبیل شخصی خود نیستید زیرا رایکارنت بهترین ماشین ها را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. شما می توانید با رنت خودرو از رایکارنت سفری ایمن و بی خطری داشته باشید.

کاهش استهلاک خودروی شخصی

سفرهای طولانی نقش مهمی در استهلاک خودروها دارند. اگر تصمیم دارید با ماشین شخصی خود به قم سفر کنید در نظر داشته باشید که بعدها باید هزینه های زیادی را بابت استهلاک خوروی خود بپردازید.

از آن گذشته ممکن است اتومبیل شما در طی مسیر خراب شود و خرج اضافه ای را روی دست شما بگذارد.

با اجاره ماشین از رایکارنت علاوه بر کاهش استهلاک خودروی شخصی تان دیگر نگران مشکلات فنی آن نخواهید بود؛ زیرا تمامی اتومبیل های این شرکت کاملا سالم هستند.

تنوع بالای اتومبیل ها

خوشبختانه تنوع ماشین های رایکارنت بسیار زیاد است و مشتریان علاوه بر انتخاب اتومبیل های معمولی می توانند از اتومبیل های شاسی بلند نیز برای سفر به قم استفاده کنند.

شما به راحتی می توانید هر مدل ماشینی را که بخواهید از شرکت رایکارنت اجاره کنید.

نحوه اجاره خودرو از رایکارنت

مسافران برای اجاره خودرو باید از طریق سایت رایکارنت اقدام کنند. آن ها می توانند به راحتی به این سایت مراجعه کرده و بعد از صحبت با مشاوران نوع ماشین دلخواه خود را انتخاب کنند.

در مرحله آخر با ارائه مدارک لازم به رایکارنت، در زمان و مکان معین شده از طرف مشتریان، اتومبیل به آن ها تحویل داده می شود.

قیمت اجاره خودرو در قم

قیمت هر یک از خودروهای ما در رایکارنت به موارد گوناگونی مثل مدل ماشین، سال تولید، ایرانی یا خارجی بودن، مدت زمان اجاره و … بستگی دارد به همین دلیل نمی توان قیمت دقیقی برای اجاره خودروها تعیین کرد.

به خاطر داشته باشید رایکارنت بهترین اتومبیل ها را با بهترین قیمت بازار به مشتریان خود ارائه می کند تا همه مشتریان بتوانند از این شرایط عالی استفاده کنند.

سخن آخر

رایکارنت یکی از بهترین و مطمئن ترین شرکت های اجاره دهنده خودرو در ایران است. این شرکت با بیش از 10 سال سابقه مفید، در این زمینه تجربیات زیادی به دست آورده است.

تمامی خودروهای شرکت رایکارنت دارای بیمه شخص ثالث هستند؛ همچنین برای ماشین این شرکت، قیمت هایی کاملا منصفانه و مناسبی در نظر گرفته شده است.

اغلب مشتریان این شرکت از خدمات مختلف آن رضایت کامل دارند. به همین دلیل مشتریان مختلف می توانند با اعتماد کامل، به اجاره ماشین شاسی بلند و یا اجاره سواری معمولی از رایکارنت بپردازند.