مازندران یکی از شهرهای شمالی ایران است که به بهشت ایران معروف است. این شهر به دلیل نزدیکی به دریا و هوای مطلوبی که دارد بسیار پربازدید و پر رفت و آمد است.

اکثر ایرانیان در تعطیلات خود به مازندران سفر می کنند تا علاوه بر افزایش حس و حال خوب خود از مناطق گردشگری این شهر نیز استفاده کنند.

شرکت رایکارنت برای افزایش رفاه مسافرین، یکی از نمایندگی‌های اجاره ماشین خود را در شهر مازندران فعال کرده است تا مسافرانی که برای تفریح به آنجا سفر می کنند، به راحتی بتوانند برای انجام امور روزمره و رفت و آمد خود از خدمات کرایه خودرو در مازندران استفاده کنند.

خوشبختانه تنوع اتومبیل های رایکارنت بسیار زیاد است و همه مسافران به راحتی می توانند هرنوع ماشینی را برای تردد خود در این شهر انتخاب کنند. تفاوتی ندارد ماشین شاسی بلند بخواهید یا سواری های معمولی، زیرا رایکارنت مجموعه ای از بهترین ماشین ها را برای شما فراهم کرده است تا سفری آرامش بخش را تجربه کنید.

 

اجاره ماشین در مازندران

 

مزیت کرایه خودرو در مازندارن

سفری مطمئن

با رنت خودرو از شرکت رایکارنت بهترین اتومبیل ها را با سلامت فیزیکی کامل دریافت کنید. رایکارنت تمامی ماشین های خود را با بیمه بدنه، بیمه شخص ثالث و ایمنی کامل به مشتریان تحویل می دهد تا آن ها سفر مطمئنی داشته باشند.

کاهش استهلاک خودروی شخصی

خودروهای شخصی انتخاب مناسبی برای سفر نیستند زیرا علاوه بر هزینه زیاد دچار استهلاک زیادی خواهند شد.

کافی است بعد از تماس با مشاوران رایکارنت ماشین دلخواه خود را با بهترین سرعت اجاره کنید و بدون نگرانی استهلاک خودرو خود از زیبایی های مازندران لذت بیشتری ببرید.

تنوع بالا

تنوع اتومبیل های رایکارنت بسیار زیاد است؛ این موضوع شرایط انتخاب راحت تری را برای مشتریان ایجاد می کند . آن ها می توانند برای گذراندن سفر خود به بهترین نحو از ماشین های پرسرعت و لوکس رایکارنت نیز استفاده کنند.

نحوه کرایه خودرو در مازندران

اجاره ماشین از رایکارنت بسیار راحت و سریع انجام می شود. مشتریان عزیز ما می توانند خیلی سریع به سایت رایکارنت مراجعه کرده و سپس با مشاوران ارتباط بگیرند. آن ها بعد از انتخاب ماشین مورد نظر خود مدارک لازم را به شرکت ارائه داده و سپس زمان مقرر را برای دریافت اتومبیل خود تعیین می کنند.

مدارک مورد نیاز برای رنت خودرو از رایکارنت

  • سند معتبر، سفته یا چک
  • مدارک شناسایی افراد
  • مبلغ معین بیعانه
  • مدارک شناسایی
  • مدارک شغلی

قیمت اجاره ماشین در مازندران

قیمت هریک از خودروهای ما در رایکارنت به موارد گوناگونی مثل مدل ماشین، سال تولید، ایرانی یا خارجی بودن، مدت زمان اجاره و … بستگی دارد به همین دلیل نمی توان قیمت دقیقی برای اجاره خودروها تعیین کرد. با این حال مشتریان می توانند مطمئن باشند که ماشین های رایکارنت با قیمتی کاملا مناسب و حتی زیر قیمت بازار به آن ها ارائه می شود.

سخن آخر

شرکت رایکارنت یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های اجاره خودرو در ایران است. مهم ترین هدف ما در رایکارنت افزایش رفاه مردم است.

تمامی اتومبیل های ما در شرکت رایکارنت  از سلامت فیزیکی کامل و بیمه بدنه و شخص ثالث برخوردارند. همچنین قیمت های ما از تمامی شرکت های دیگر اجاره خودرو در ایران مناسب تر است.

با کرایه خودرو از رایکارنت سفری ایمن و خاطره انگیز را برای خود رقم بزنید.