اگر به دنبال اجاره ماشین در اصفهان هستید، ما با افتخار و با تیمی مجرب و متعهد، آماده‌ایم تا تجربه‌ای لذت‌بخش و بی‌نظیر را برای شما فراهم کنیم. با ما سفر خود را شروع کنید و هیجان جاده‌ها و زیبایی‌های این شهر را به طور کامل تجربه کنید. به عنوان همراهی شما در این سفر، ما به ارائه خدمات با کیفیت و امکانات راحتی برای اجاره ماشین در اصفهان متعهدیم. از لحظه ورود به شهر تا لحظه خدمات پس از اجرا، ما همواره در کنار شما خواهیم بود.

اجاره ماشین در اصفهان

ماشین های قابل اجاره در اصفهان

کرایه خودرو در اصفهان

با اجاره ماشین در اصفهان از مکان‌های گردشگری این شهر دیدن کرده و در کنار دوستان و خانواده خود لذت ببرید. در صورت تمایل این امکان را خواهید داشت تا به راحتی از طریق رزرو آنلاین خودروی مورد نظر را به طور روزانه، ساعتی یا هفتگی اجاره کرده و به راحتی در شهر تردد کنید. با توجه به نیاز مشتریان شرایطی فراهم شده است تا بتوانید خودرو را بدون راننده اجاره کرده و برای گردش و تفریح از آن استفاده کنید. نماینده‌ها با توجه به شرایط ذکر شده خودرو را در زمان مشخص شده به شما تحویل خواهند داد در نتیجه نگران معطلی و اذیت شدن اعضای خانواده نباشید.

همچنین در صورتی که تمایل دارید تا تمام وقت بدون دغدغه فکری در کنار خانواده باشید و به تفریح بپردازید توصیه می‌شود ماشین را با راننده اجاره کنید به این ترتیب استرس شما برای رسیدن مقصد کاهش پیدا خواهد کرد چرا که راننده شهر اصفهان را مانند کف دست می‌شناسد و همچنین در این صورت مسئولیتی در برابر تصادف و خسارت نخواهید داشت به این ترتیب به راحتی از مسافرت یا برنامه کاری خود لذت خواهید برد.

اجاره ماشین در اصفهان به صورت روزانه

خودرو به صورت روزانه با قیمت اقتصادی و مقرون به صرفه در اصفهان رنت داده خواهد شد. برای اجاره باید پیش از تحویل ماشین سفارش خود را ثبت کرده باشید و سپس تماس گرفته و در شهر اصفهان خودرو را تحویل بگیرید. دقت داشته باشید که برای اجاره به صورت روزانه باید تعداد روزهای مورد نظر را به طور دقیق مشخص گردانید. همچنین در صورت مشکلات احتمالی اگر نتوانستید به شهر اصفهان بیایید و از خدمات ما بهره مند شوید باید 24 ساعت قبل از تحویل ماشین این موضوع را اعلام کرده و هزینه کنسلی خودرو را پرداخت نمایید.

شرایط اجاره ماشین در اصفهان

برای اجاره ماشین در اصفهان و تحویل آن در مدت زمان کوتاه کافی است از طریق سایت وارد صفحه خودروهای موجود شده و با توجه به مبلغ و هزینه‌ای در این زمینه در نظر گرفته‌اید سفارش خود را به ثبت رسانده و رزرو آنلاین را انجام دهید. در این زمینه باید مدارک خواسته شده را به طور دقیق وارد کرده و همچنین تاریخ و محل تحویل و عودت را مشخص فرمایید. توجه داشته باشید که نمایندگان خودرو را تنها در محل تعیین شده تحویل خواهند داد در نتیجه بهتر است کمی به جغرافیای اصفهان آشنایی داشته و یا از بومیان منطقه اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنید.

مدارک لازم برای اجاره ماشین در اصفهان

مدارک لازم جهت رنت خودرو در اصفهان به در صورتی که ساکن ایران باشید شامل موارد زیر خواهند بود.

 • داشتن حداقل 20 سال سن برای اجاره خودرو الزامی خواهد بود.
 • فرد باید گواهینامه داشته باشد و حداقل اعتیار گواهینامه زمانی برابر با 6 ماه است.
 • گواهی معتبر برای اشتغال به کار برای احراز مدرک شغلی و یا محل زندگی شخص اجاره کننده ماشین اجباری است.

(گواهی شغلی به معنی فیش حقوقی یا جواز کسب، نامه معرفی در سربرگ رسمی شهر با مهر و امضا دفترچه تامین اجتماعی، اجاره نامه مغازه و صرفا هر مدرکی که نشان دهنده شغل شما باشد در نتیجه کارمند بودن در این زمینه اهمیت چندانی ندارد.)

 • یک فقره چک با توجه به مدل خودرو و پرداخت کرایه در زمان تحویل با استفاده از کارت اعتباری یا به صورت نقدی که باید از سوی فردی که خودرو را کرایه کرده است صورت گیرد.
 • کپی از کارت ملی یکی از شرایط مهم برای اجاره خود در اصفهان خواهد بود.

مدارک لازم برای اجاره ماشین در اصفهان در صورتی که مقیم ایران نبوده و صرفا به عنوان توریسم قصد گردشگری و بازدید از این شهر را دارید به شرح زیر قابل تعریف است.

 • کپی از گواهینامه رانندگی در کشور محل سکونت یا رانندگی بین المللی
 • کپی از پاسپورت
 • ارائه بیمه در صورت تحویل خودرو در فرودگاه امام
 • ودیعه ضمانت، بسته به نوع خودرو که در زمان تحویل ماشین دریافت خواهد شد.
 • در صورت اجاره خودروهای لوکس اصل پاسپورت دریافت می‌شود.

اجاره ماشین بدون راننده در اصفهان

همانطور که گفته شده مشتریان این امکان را دارند تا بدون راننده رزرو را انجام داده و از طریق سایت سفارش خود را ثبت کنند. به این ترتیب خودرو در زمان و مکان تعیین شده تحویل داده خواهد شد. پس از مشاهده ماشین‌های موجود تعداد روزهای مد نظر خود را اعلام کرده و آن را از کارشناسان تحویل بگیرید. دقت داشته باشید که در این زمینه بهتر است در ابتدا پیش از رنت خودرو به تعداد روزهایی که قرار است در شهر اصفهان بمانید توجه داشته باشید در غیر این صورت مجبور خواهید شد تا مجددا ماشین کرایه کنید چرا که پس از اتمام اجاره می‌بایست ماشین را به دست نمایندگان ما بسپارید.

در این زمینه توصیه می‌شود در صورت وجود ابهام با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید تا به کارشناسان متصل شوید. بر این اساس شرایطی ایجاد خواهد شد تا به راحتی سوالات خود را مطرح کرده و کارشناسان تمامی پرسش‌ها در این زمینه را پاسخ داده و راهنمایی‌های لازم را ارائه خواهند داد.

مراحل کرایه ماشین در اصفهان

در صورتی که تمایل دارید تا در مدت زمان کوتاه و به راحتی ماشین مورد نظر را در شهر اصفهان کرایه کنید توصیه می‌شود مراحل زیر را دنبال کنید.

 • برای اینکار در ابتدا وارد سایت شده و به صفحه رزرو آنلاین مراجعه کنید و در بین خودروهای ارائه شده محصولی که در نظر دارید را انتخاب کنید.
 • سپس فرم اطلاعات درخواست رزرو را تکمیل کرده تا خودرو برای شما ثبت گردد، کارشناسان در مدت کوتاهی با شما ارتباط برقرار خواهند کرد.
 • در مرحله بعد باید مدارک مورد نیاز را داخل سایت آپلود کرده یا آن را برای کارشناسان ارسال فرمایید.
 • در زمان تحویل نیز باید دیپوزیت و مبلغ رنت را به نماینده پرداخت نمایید.

قیمت اجاره ماشین در اصفهان

قیمت اجاره ماشین در اصفهان با در نظر گرفتن مدل ماشین، تعداد روزها و  کرایه ماشین با راننده یا بدون راننده مشخص خواهد شد. دقت داشته باشید که استفاده از خودروهای اقتصادی مبلغی ارزان‌تر نسبت به ماشین‌های لوکس خواهند داشت در نتیجه اگر به دنبال یک رزرو آنلاین ارزان قیمت هستید باید به دنبال ماشین‌هایی باشید که مدل پایین‌تری دارند.

همچنین تعداد روزها در این زمینه حرف اول را می‌زند و خدمات جانبی ارائه شده پارامتری مهم برای تعیین هزینه نهایی خواهد بود. قیمت‌ها به صورت دقیق ارائه شده و به این ترتیب شرایطی ایجاد شده است تا بتوانید با آگاهی کامل خودروی مورد نظر را سفارش داده و در شهر اصفهان از مناطق دیدنی نصف جهان در کنار خانواده و دوستان خود لذت ببرید.